O nas

HORIZ PROTECT to marka działająca na rynku od 2019 roku, we współpracy z UNILINK SA- największą, działającą na polskim rynku ubezpieczeniowym multiagencją.

Swoją działalność rozpoczęliśmy od sprzedaży produktów dealerskich, dedykowanych przez ubezpieczycieli klientom salonów samochodowych.

Wychodząc jednak na przeciw potrzebom zapewnienia kompleksowej opieki i ochrony ubezpieczeniowej naszym Klientom, nieustannie i intensywnie poszerzamy swoją ofertę. Specjalizujemy się w doradztwie oraz sprzedaży produktów ubezpieczeniowych osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym, z największą dbałością o wysoki poziom jakości obsługi klienta i opieki posprzedażowej polis.

Działamy na rzecz ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo całą gamę ubezpieczeń majątkowych i osobowych.

Kierując się dobrem oraz potrzebami naszych klientów pomagamy dobrać najkorzystniejszy zakres ochrony. Dbamy o to, aby nasi klienci mogli czuć się zawsze bezpieczni i spokojni o swoją przyszłość. Dzięki nam nigdy nie zapomnisz o upływającym terminie polisy, nie podejmiesz niekorzystnej decyzji i nie stracisz w przypadku wystąpienia szkody.

Zapraszamy do kontaktu